5 faktów, których nie wiedziałeś o "Stranger Things".

Miliony ludzi na całym świecie zauważyły "Stranger Things", fenomen, który urzekł miliony. Trudno nie pokochać Eleven i jej grupy przyjaciół, do której należą Mike, Dustin, Dustin i Lucas. Nie wszystko jednak kręci się wokół dzieciaków. Mamy świetne role Nancy, Jonathana i Steve'a jako nastolatków. Jest też kilka niesamowitych dorosłych postaci jak Jim Hopper i Joyce Byers. Dziś mamy 5 ciekawych faktów na temat "Stranger Things". Mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Bądźcie świadomi, że mogliście nie widzieć wszystkich sezonów, więc powinniście je przeczytać.

Zacznijmy od czegoś, co może zaskoczyć wiele osób. Powinniście być w stanie zobaczyć nazwiska twórców serialu, Rossa Duffera i Matta Duffera przynajmniej w napisach początkowych. Choć oczywistym jest, że są braćmi, wiele osób nie wie, że są bliźniakami. Ich życie potoczyło się niemal identycznie. Obaj od dziecka interesowali się filmem i przenieśli się do Los Angeles, by studiować filmoznawstwo. Od tamtej pory wspólnie piszą scenariusze. Na końcu jest twist: M. Night Shyamalan przeczytał ich scenariusz i odnieśli sukces.

Zobacz także: https://spokeo.pl

Pozytywnym zaskoczeniem ubiegłego sezonu był Billy Hargrove.

Borykający się z problemami licealista staje się ofiarą Upside Down i okazuje się być postacią tragiczną i emocjonalną. Warto zwrócić uwagę na to, co się stało, gdy Dacre Montgomery zgłosił się na przesłuchanie do tej roli. Dacre Montgomery, który gra Billy'ego w serialu, nagle założył okulary przeciwsłoneczne w stylu Johna Lennona podczas czytania scenariusza. Następnie zaczął wariować i grał piosenki Duran Duran, w końcu stał się bez koszuli. Ten niespodziewany występ tak zaimponował braciom Duffer, że powierzyli mu rolę Dacre'a. Ten filmik jest wciąż dostępny w sieci,

Brett Gelman wciela się w chrapliwą i szorstką postać Murraya Baumana.

Ta postać jest tylko jedną z wielu, które są rozwijane z każdym sezonem. Jego charakter opiera się na teoriach spiskowych i koncentrowaniu się na drobnych szczegółach. Twórcy musieli zdać sobie z tego sprawę, ponieważ w 3. sezonie można zobaczyć jego domowy numer telefonu - 618-625-8133 - i można do niego zadzwonić w prawdziwym życiu. Można posłuchać nagranej wcześniej wiadomości, która jest dość długa. Została ona nagrana przez Gelmana w stylu jego postaci. Nie zalecamy dzwonienia na ten numer z Europy, ze względu na wysoki rachunek telefoniczny.

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów w trzecim sezonie jest chwila, w której Dustin (Gaten Materazo) i Suzie (Gabriella Pizzolo), śpiewają "Endless Story", w niezwykle dramatycznym momencie. Możesz nie wiedzieć, że były one pierwotnie przeznaczone do śpiewania "Władca Pierścieni" piosenkę elfów. Możecie sobie pomyśleć: "Jasne. Mniej osób rozpoznałoby tę piosenkę. To dlatego ją zmienili." Prawdziwym powodem jest to, że Amazon tworzy serial na podstawie "Władcy Pierścieni" dla własnego serwisu streamingowego. Bracia Duffer obawiali się, że Netflix może nie być w stanie wykorzystać piosenki w swoim serialu.

Omówimy też dwie decyzje, które mogły zmienić bieg historii. Ten serial nie jest wyjątkiem od reguły. W pierwszym sezonie Eleven (Millie Bobby Brown), i Steve (Joe Keery), mieli zginąć. Na końcu Eleven miała oddać życie, by uratować świat. Steve, z jednej strony, miał być "baddest osoba na planecie" i dostać to, na co zasłużył na jej końcu. Pierwotnym zamiarem było, aby cały serial był miniserialem, niektórzy nazywają go nawet antologią. Oznaczałoby to, że każdy sezon miałby zupełnie nową historię i bohaterów. Pewnie teraz zdajesz sobie sprawę, że obie postacie przetrwały, a ich rozwój potoczył się inną drogą. To była dobra decyzja.

Więcej artykułów na: https://spokeo.pl/film

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Story Page