Idealna suknia ślubna – dopasowanie do sylwetki

Każda kobieta chce mieć idealną sylwetkę, zawsze wyglądać perfekcyjnie ale dla wielu z nich to nadal wyłącznie marzenie. Jak więc poradzić sobie z problemami własnych niedoskonałości, gdy będzie trzeba szukać stroju na najważniejszy dzień w życiu oglądając liczne suknie ślubne?

Kluczowa sprawa to poszukiwanie takiej estetyki, która zostanie dopasowana do sylwetki. Każda kobieta jest inna i dlatego suknia ślubna do Twojej figury nie musi być typowa. Może mieć wyróżniki i charakteryzować się wyjątkową estetyką, najważniejsze żebyś Ty czuła się w niej perfekcyjnie.

U kobiet, które mają nieproporcjonalnie większą górną część sylwetki mówić można o sylwetce kielich. To sytuacja, w której biodra są smukłe, nogi szczupłe, ale niestety biust, ramiona i brzuszek dość obfite. To sprawia, że kupuje się suknię idealnie skrojoną pod konkretną osobę. Żelazna zasada jest bardzo prosta – suknia podkreśla atuty sylwetki.

W przypadku gdy chodzi o większy biust kluczową sprawą będzie wybór właściwej bielizny, bez tego nie ma sensu wybierać się do salonu sukien ślubnych. Każda suknia ślubna suknia z szerokim dołemprzymierzana musi być z dobranym odpowiednio biustonoszem. Jeśli atutem kobiet jest dekolt dobrze będzie go odpowiednio wyeksponować. Dla takiej sylwetki wybór pada na dekolt serce, podtrzymany szerokimi ramiączkami. Trzeba pamiętać, że im większy biust tym szersze ramiączka są potrzebne.

Dobrym wyborem będą suknie, w których znajduje się usztywniona część gorsetowa. Natomiast unikać trzeba koronek czy drapowania, ponieważ to element optycznego poszerzenia, a istotne są dla takiej sylwetki suknie wyszczuplające. Rozszerzająca się suknia w kształcie litery A powinna być perfekcyjnym wyborem. Na dolnej części można zastosować drapowania, bądź też przedłużony tren, ponieważ w ten sposób równoważy się biust i szerokie ramiona.

Kobieta o problematycznej sylwetce unika błyszczących materiałów i ciężkiej biżuterii w okolicy szyi. Te elementy również wpłyną na niekorzystne, optyczne powiększenie danej osoby. Włosy dobrze będzie upiąć, ponieważ w ten sposób osiągamy optyczne wysmuklenie w przeciwieństwie do loków.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Story Page